Kozieradka - na wypadające włosy

Kozieradka - na wypadające włosyNadmiernie wypadające i łamliwe włosy, łupież, szybko przetłuszczająca się skóra głowy – jeśli borykasz się z którymś z tych problemów, koniecznie wypróbuj wcierki z kozieradki.
 
Kozieradka jest rośliną bogatą w witaminy A, B oraz C, magnez, potas, krzem, żelazo, jak również lecytynę i fosfolipidy. Dzięki nim wzmacnia cebulki włosów oraz polepsza ogólną ich kondycję, przyspiesza ich wzrost oraz, przy dłuższym stosowaniu, sprawia, że pojawiają się tzw. baby hair. Jednocześnie wcierka z kozieradki odżywia skórę głowy, przez co redukuje świąd i łuszczenie oraz zmniejsza jej przetłuszczanie.
 
W sklepach można spotkać wiele gotowych wcierek z kozieradki, jednak przygotowanie jej samemu w domu jest najtańszą opcją, a jednocześnie dziecinnie prostą!
 
Sposób użycia: 3 łyżki zmielonych nasion kozieradki należy zalać szklanką wrzątku, następnie przykryć i odstawić do zaparzenia na ok. 15 minut. Po upływie wyznaczonego czasu napar odcedzić i powolnymi i delikatnymi kolistymi ruchami wetrzeć w skórę głowy. Zabieg najlepiej przeprowadzić wieczorem i pozostawić wcierkę na głowie na całą noc, a rano umyć włosy. Można też ewentualnie zmyć ją po upływie 2 godzin.

Aby uzyskać pożądane efekty, wcierkę powinno stosować się przynajmniej raz w tygodniu. Pierwsze efekty można zauważyć już po pierwszych kilku użyciach.

Zapisz się do naszego newslettera

Masz pytanie? Zadzwoń lub napisz do nas!
Telefon: (+48) 792 497 602
Napisz do nas
Sklep: kontakt@punktzielarski.pl
Hurt: hurt@punktzielarski.pl
Wsparcie posprzedażowe: 792 497 602

© Punkt Zielarski. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.

Oprogramowanie sklepu KQS.store