Zakwas Żołądkowy wg przepisu Borysa Bołotowa

Zakwas żołądkowy — przepis Borysa Bołotowa

Akademik Borys Bołotow zapewnia – jeśli będziemy stale podtrzymywać w organizmie na odpowiednim poziomie balans kwasowo- zasadowy, to człowiek nie będzie chorował, a starzenie się organizmu w znaczny sposób będzie hamowane. A jeśli człowiek jest chory – to wystarczy odbudować balans kwasowo- zasadowy i organizm regeneruje się do normy, i następuje wyzdrowienie.

W czym tkwi sekret?

Jak zawsze, wszystko co genialne, jest proste. Z powodu nieprawidłowego odżywiania , a także wraz z wiekiem w organizmie człowieka spada koncentracja soku żołądkowego, a balans zasadowo- kwasowy „ przesuwa się” w kierunku alkalizowania się. Właśnie dlatego pożywienie jest źle trawione i organizm zanieczyszcza się – w rezultacie czego zaczyna chorować i starzeć się. Jest to przyczyna absolutnie wszystkich schorzeń, twierdzi Akademik.

Jeśli człowiek odżywiałby się tak, jak powinien, jak mu to dała natura (z zachowaniem założonego przez nią balansu kwasowo- zasadowego), to liczba chorób obniżyłaby się dziesięciokrotnie, a długość życia w znaczny sposób by się wydłużyła.

Jak można stale uzupełniać sok żołądkowy i podkwaszać organizm, aby doprowadzić kwasowo- zasadowy balans do normy?

Ponad 30 lat temu B. Bołotow opracował unikalną formułę balsamu, który nazwał „Balsamem Bołotowa”. Balsam składa się z 3l komponentu pochodzenia kwasowego. Formuła ta idealnie powtarza skład soku żołądkowego. Zwłaszcza soku żołądkowego gadów, które są biologicznymi prarodzicami człowieka, twierdzi Akademik. I nie jest trudno to zrozumieć, obserwując, w jakiej kolejności rozwija się embrion człowieka w czasie ciąży: kijanka- rybka -jaszczurka -człowieczek. Najważniejsze jest to, że gady nie zapadają na choroby, na które zapada człowiek.

W rezultacie spożywania tego balsamu 2 razy w ciągu dnia po łyżce stołowej, zachodzi szybka odbudowa kwasowo- zasadowego balansu, i organizm dosyć szybko regeneruje się.
Rezultaty są odczuwalne zazwyczaj już na 2-3 dzień – odchodzi uczucie ciężkości w brzuchu, zanika zgaga, poprawia się trawienie. Interesujący efekt obserwuje się przy przejadaniu się i uczuciu ciężkości w żołądku. Jedna łyżka balsamu – i po pół godzinie uczucie ciężaru odchodzi. Jakby go nie było. Dowolne nowoczesne reklamowane środki nie działają tak efektywnie, jak Balsam Bołotowa.

Przy spożyciu balsamu w przeciągu 2-3 miesięcy przechodzi wiele schorzeń, pojawia się ogólnie uczucie lekkości i zdrowia, zwiększa się żywiołowość i kondycja. Przy długotrwałym spożyciu przechodzą choroby serca, choroby układu sercowo-naczyniowego, innych układów, i organizm regeneruje się w pełni.

„Balsam Bołotowa” stosuje się przy leczeniu bardzo wielu schorzeń. Można ją również stosować jako środek profilaktyczny. Jeśli samopoczucie człowieka nie jest złe, najlepiej przyjmować ją 4 razy w ciągu dnia: po każdym jedzeniu i zaraz po obudzeniu się. W czasie snu, w organizmie człowieka gromadzą się niektóre niesprzyjające substancje, z powodu których czasami czujemy się osłabieni. „Balsam Bołotowa” neutralizuje te substancje i wyrównuje samopoczucie. Przy ciężkich schorzeniach należy pić zakwas żołądkowy 3-6 razy w ciągu dnia po 1-2 łyżki stołowe.

Kompresy z roślinami na „Balsamie Bołotowa”

Do kompresu przygotowuje się mieszankę ze zmielonych na proszek korzeni tataraku, korzeni bagna, korzeni omanu i soli, wszystko w równych częściach. Kompresy nakłada się na bolące stawy i macza się je w balsamie.

Opracował Romuald Kosznik

Zapisz się do naszego newslettera

Masz pytanie? Zadzwoń lub napisz do nas!
Telefon: (+48) 792 497 602
Napisz do nas
Sklep: kontakt@punktzielarski.pl
Hurt: hurt@punktzielarski.pl
Wsparcie posprzedażowe: 792 497 602

© Punkt Zielarski. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.

Oprogramowanie sklepu KQS.store