Probiotyczny płyn do mycia i odświeżania 1000 ml

BioKlean Soft to naturalny środek do czyszczenia powierzchni, zawiera żywe kultury bakterii, kwasy organiczne, olejki eteryczne oraz ekstrakty roślinne. Preparat skutecznie usuwa zabrudzenia, neutralizuje przykre zapachy, odświeża powietrze i zapobiega rozwojowi pleśni. Stosowany również do płukania prania oraz odświeżania zmywarek. Bezpieczny dla ludzi, zwierząt i roślin.
Dostępność Produkt dostępny Wysyłamy w 24h!

43,00 zł

Masz pytanie o produkt? Szukasz preparatu na konkretne schorzenie?

Zapytaj naszego doradcy

Mikroorganiczny płyn do czyszczenia, dezynfekcji, odświeżania i higienizacji

BIOKLEAN SOFT®


Zawartość
: 1000 ml

BioKlean Soft jest naturalnym środkiem do mycia powierzchni, zawiera probiotyki uzyskane w procesie fermentacji koncentratów owocowych i ziół oraz moc metabolitów, kwasy organiczne, olejki eteryczne, sosnę i miętę. Preparat został przebadany przez Instytut Technologii Mikrobiologicznych i jest całkowicie bezpieczny dla ludzi, zwierząt oraz roślin.
 
Używając BioKlean Soft, nie tylko czyści się zabrudzone powierzchnie, ale również pozostawia się na nich pożyteczną mikroflorę, w tym probiotyki, która zastępuje „złe” bakterie. Ponadto preparat neutralizuje przykre zapachy, zauważalnie odświeża powietrze w pomieszczeniach oraz zapobiega rozwojowi pleśni.
 
Sposób użycia
1. Czyszczenie powierzchni – koncentrat rozcieńczyć wodą w proporcjach 1:10 w dowolnym pojemniku, np. miska, wiadro bądź spryskiwacz, a następnie rozprowadzić płyn ściereczką; w przypadku czyszczenia tłustych lub bardzo brudnych powierzchni najpierw należy spryskać je przygotowanym płynem i pozostawić go na ok. 5 minut.
 
2. Pozbywanie się pleśni z fug – wieczorem spryskać wybrane miejsce koncentratem i pozostawić na noc, następnego dnia umyć.
 
3. Płukanie prania – do przegrody przeznaczonej na płyn do płukania wlać 10 ml koncentratu na 1 kg prania; przy płukaniu ręcznym wlać 10 ml koncentratu na 1 l wody.
 
4. Odświeżenie zmywarki – 50 ml koncentratu wlać do miejsca przeznaczonego na nabłyszczacz.
 
Skład (zgodnie z Rozp. WE 648/2004): substancjami myjącymi są kwasy organiczne (mlekowy, propionowy, octowy) wytwarzane przez dobroczynną mikroflorę.
Ponadto zawiera: wodę niechlorowaną, koncentrat jabłkowy, liście mięty i pędy sosny, kompleks probiotycznych mikroorganizmów SCD EP 11, enzymy, olejki eteryczne (0,1%) miętowy i sosnowy, linalol, mentol. Nie zawiera środków powierzchniowo czynnych.

Produkty probiotyczne
Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również
Opinie o "Probiotyczny płyn do mycia i odświeżania 1000 ml"

Zapisz się do naszego newslettera

Masz pytanie? Zadzwoń lub napisz do nas!
Telefon: (+48) 515761144
Napisz do nas
Sklep: kontakt@punktzielarski.pl
Hurt: hurt@punktzielarski.pl
Wsparcie posprzedażowe: 515761144

© Punkt Zielarski. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.

Oprogramowanie sklepu KQS.store