Mikroorganiczny płyn do prania 1000 ml

BioKlean Wash to płyn do prania, który zawiera probiotyki, ekstrakty roślinne z mydlnicy i komosy oraz tenzydy cukrowe. Służy do prania białych i kolorowych ubrań w temperaturze od 20 do 60 stopni, niezależnie od stopnia twardości wody. Dobroczynne mikroorganizmy pozostają na ubraniach, usuwając "złe" bakterie i zapewniając przyjemny zapach. Produkt jest idealny dla osób z wrażliwą skórą i alergiami, całkowicie bezpieczny dla ludzi, zwierząt i roślin.

54,00 zł

Masz pytanie o produkt? Szukasz preparatu na konkretne schorzenie?

Zapytaj naszego doradcy

Mikroorganiczny płyn do prania z ekstraktami mydlnicy i komosy

BIOKLEAN WASH®


Zawartość: 1000 ml

BioKlean Wash jest uniwersalnym płynem do prania, zawiera probiotyki pozyskane z w procesie naturalnej fermentacji, ekstrakty roślinne z mydlnicy (naturalne substancje pieniące) i komosy (organiczny wybielacz) oraz tenzydów cukrowych. Preparat został przebadany przez Instytut Technologii Mikrobiologicznych i jest całkowicie bezpieczny dla ludzi, zwierząt oraz roślin.
 
BioKlean Wash jest środkiem przeznaczonym do prania białych i kolorowych ubrań, działa w temperaturze od 20 do 60 stopni, a na jego skuteczność nie wpływa stopień twardości wody. Zawarte w nim probiotyki pozostają na ubraniach, przez co pozbywają się „złych” bakterii oraz zapewniają ciuchom odświeżenie i przyjemny zapach. Produkt jest idealny dla osób z wrażliwą skórą i alergiami.
 
Sposób użycia
1. Pralka – za pomocą dołączonej do opakowania miarki o pojemności 30 ml odmierzyć odpowiednią ilość płynu i wlać do przegrody na płyn lub proszek.

2. Pranie ręczne – do miski wlać wodę i za pomocą miarki dolać płynu (15 ml na 5 l wody), wymieszać, po czym umieścić w misce ubrania na ok. 10 minut, następnie delikatnie prać i opłukać w letniej wodzie.
 
Skład (zgodnie z Rozp. WE 648/2004): 5% ≤ amfoteryczne środki powierzchniowo czynne <15%, <5% anionowe środki powierzchniowo czynne, <5% niejonowe środki powierzchniowo czynne, kompozycja zapachowa. Ponadto zawiera: ferment na bazie soków owocowych, ekstrakty z mydlnicy i komosy, mikroflorę SCD ProBio Original®.

Produkty probiotyczne
Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również
Opinie o "Mikroorganiczny płyn do prania 1000 ml"

Zapisz się do naszego newslettera

Masz pytanie? Zadzwoń lub napisz do nas!
Telefon: (+48) 792 497 602
Napisz do nas
Sklep: kontakt@punktzielarski.pl
Hurt: hurt@punktzielarski.pl
Wsparcie posprzedażowe: 792 497 602

© Punkt Zielarski. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.

Oprogramowanie sklepu KQS.store