Probiotyczny płyn do naczyń 500 ml

Probiotyczny płyn do mycia naczyń to delikatny, ale skuteczny środek, który zawiera pożyteczne mikroorganizmy, zapobiegające rozwojowi szkodliwych bakterii na naczyniach, gąbkach i w zlewie. Sok z aloesu zapewnia miękkość dłoni, a wyciągi z mięty i sosny nadają przyjemny zapach. Produkt jest w pełni biodegradowalny, przebadany dermatologicznie.

35,00 zł

Masz pytanie o produkt? Szukasz preparatu na konkretne schorzenie?

Zapytaj naszego doradcy

Płyn do mycia naczyń z probiotycznymi mikroorganizmami

ZDROWY DOM


Zawartość
: 500 ml

Delikatny, lecz skuteczny płyn do mycia naczyń z probiotykami, dzięki którym szkodliwe bakterie nie mnożą się na twoich naczyniach, gąbce oraz w zlewie. Znajdujący się w nim sok z aloesu dba o wygląd twoich dłoni, a wyciągi z mięty i sosny zapewniają orzeźwiający zapach.
 
Probiotyczny płyn do mycia naczyń został przebadany dermatologicznie i ulega całkowitej degradacji.
 
Skład zgodnie z rozporządzeniem (WE) nr 648/2004: 5%≤ anionowe środki powierzchniowo czynne <15%, 5%≤ niejonowe środki powierzchniowo czynne <15%, <5% amfoteryczne środki powierzchniowo czynne, kompozycja zapachowa.
Ponadto zawiera ferment z ziół (mięta, pędy sosny), koncentraty soków, ekstrakt z aloesu oraz kompleks probiotycznych mikroorganizmów SCD EP11*.

*SCD EP11 powstał w wyniku fermentacji z udziałem: Lactobacillus acidophilus SCD208, Lactobacillus plantarum SCD014, Lactobacillus casei SCD469, Lactobacillus bulgaricus SCD210, Lactobacillus fermentum SCDPPW, Lactococcus lactis subsp. lactis biovar diacetylactis SCD919, Bifidobacterium bifidum SCD521, Bifidobacterium longum SCD697, Bifidobacterium animalis SCD918, Streptococcus thermophilusSCD258, Saccharomyces cerevisiae SCD058).

Produkty probiotyczne

Opinie o "Probiotyczny płyn do naczyń 500 ml"

Zapisz się do naszego newslettera

Masz pytanie? Zadzwoń lub napisz do nas!
Telefon: (+48) 792 497 602
Napisz do nas
Sklep: kontakt@punktzielarski.pl
Hurt: hurt@punktzielarski.pl
Wsparcie posprzedażowe: 792 497 602

© Punkt Zielarski. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.

Oprogramowanie sklepu KQS.store