„Złote zasady” Borys Bołotow

Jeśli chcesz poprawy samopoczucia i zdrowia to w książce Profesora Bołotowa znajdziesz odpowiedzi. "Złote zasady" to przepisy i porady, jak w naturalny sposób poprawić swój dobrobyt.
Dostępność Produkt dostępny Wysyłamy w 24h!

40,00 zł

Masz pytanie o produkt? Szukasz preparatu na konkretne schorzenie?

Zapytaj naszego doradcy

„Złote zasady” – Borys Bołotow

Zdrowia, długowieczności, młodości i piękna
 
Czy jest Ci znane, szanowny czytelniku, takie uczucie: budzisz się wcześnie rano i absolutnie nic Cię nie boli, jesteś przepełniony niesamowita energią, chce się żyć i cieszyć się życiem?
 
Niestety, nie każdy może się cieszyć takimi odczuciami. Dlatego, że obecnie żyjemy w niełatwych czasach. Niesprzyjająca sytuacja ekologiczna, niezdrowy tryb życia, nieprawidłowe odżywianie doprowadzają do tego, iż w organizmie gromadzą się toksyny. Od nagromadzenia toksyn – substancji trujących, które powstają z komórek zwierząt i roślin zaczyna się każda choroba. Można to porównać do brudu zgromadzonego w domu.
 
W jaki sposób człowiek powinien się odżywiać? Czy być wegetarianinem czy raczej mięsożercą, a może lepiej odżywiać się tradycyjnie? (odżywianie tradycyjne to odżywianie mieszane, oparte w większości na produktach lokalnych i dostępnych zależnie od pory roku). Aby odpowiedzieć na to pytanie, Borys Bołotow przeprowadza wnikliwą analizę. Jeśli masz chęć poprawy samopoczucia i zdrowia książka Profesora Bołotowa jest pełna odpowiedzi, przepisów i porad jak w naturalny sposób poprawić swój dobrobyt.

Tytuł: Złote zasady zdrowia, długowieczności, młodości i piękna
Okładka: miękka
Liczba stron: 158
Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również
Opinie o "„Złote zasady” Borys Bołotow"

Zapisz się do naszego newslettera

Masz pytanie? Zadzwoń lub napisz do nas!
Telefon: (+48) 515761144
Napisz do nas
Sklep: kontakt@punktzielarski.pl
Hurt: hurt@punktzielarski.pl
Wsparcie posprzedażowe: 515761144

© Punkt Zielarski. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.

Oprogramowanie sklepu KQS.store