ProBio Catus - neutralizator zapachów 500 ml

Preparat do higienizacji otoczenia i neutralizacji zapachów zawiera żywe, probiotyczne szczepy mikroorganizmów oraz organiczne olejki. Działanie preparatu koncentruje się na biohigienizacji otoczenia. Produkt wpływa pozytywnie na zdrowie zarówno zwierząt, jak i domowników. Skutecznie odświeża powietrze, minimalizuje nieprzyjemne zapachy organiczne oraz redukuje obecność kurzu i alergenów w powietrzu.
Dostępność Chwilowy brak towaru

40,50 zł

Masz pytanie o produkt? Szukasz preparatu na konkretne schorzenie?

Zapytaj naszego doradcy

Mikroorganiczny neutralizator zapachów

PROBIO CATUS


Zawartość: 500 ml

Całkowicie naturalny probiotyczny neutralizator zapachów dla kotów służy przede wszystkim do usuwania przykrych zapachów pozostawionych przez kota. Preparat dba również o zdrowie domowników jak i samego zwierzęcia.
 
Nie powoduje przebarwień oraz bez przeszkód można go stosować do dywanów i tapicerek.

Preparat może być stosowany do higienizacji klatek ptaków i gryzoni, żerdek, poideł, itp. Kwasy organiczne zawarte w preparacie umożliwiają skuteczne czyszczenie plam na tapicerkach i dywanach.
 
Sposób użycia: spryskiwać kuwetę, posłanie, kocyki, zabawki, transportery, drapaki i inne kocie akcesoria. Aby pozbyć się nieprzyjemnego zapachu ze szczególnie zabrudzonych miejsc, należy mocno spryskać daną powierzchnię, pozostawić na niej preparat na kilka minut, a następnie przetrzeć szmatką. Preparat nadaje się również do higienizacji klatek ptaków i gryzoni.
 
Skład: kultury żywych mikroorganizmów (Bifidobacterium animalis, B. bifidum, B. longum, Lactobacillus acidophilus, L.bulgaricus, L.casei, L.fermentum,L.plantarum, L.lactis), naturalne olejki eteryczne (z tymianku i lawendy).utrzymania czystości i świeżości psów oraz ich otoczenia.
 
Opinie o "ProBio Catus - neutralizator zapachów 500 ml"

Zapisz się do naszego newslettera

Masz pytanie? Zadzwoń lub napisz do nas!
Telefon: (+48) 515761144
Napisz do nas
Sklep: kontakt@punktzielarski.pl
Hurt: hurt@punktzielarski.pl
Wsparcie posprzedażowe: 515761144

© Punkt Zielarski. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.

Oprogramowanie sklepu KQS.store