Lampa Solna 2,5 - 4 kg

Lampa Solna 2,5-4 kg to naturalny jonizator, który skutecznie eliminuje zanieczyszczenia z powietrza. Wykonana z soli himalajskiej, nie tylko poprawi samopoczucie, ale doda uroku i stylu każdemu wnętrzu. Dzięki jonizacji, pomaga w łagodzeniu objawów alergii i stresu.
Dostępność Produkt dostępny Wysyłamy w 24h!

42,00 zł

Masz pytanie o produkt? Szukasz preparatu na konkretne schorzenie?

Zapytaj naszego doradcy

Lampa Solna 2,5-4 kg + żarówka i kabel

SALINARIUM


Naturalny jonizator powietrza, wpływa na eliminację różnych zanieczyszczeń z powietrza, szczególnie zalecana do pomieszczeń, w których gromadzi się kurz i tworzy pleśń. Lampa solna nie tylko poprawia samopoczucie, ale również stanowi atrakcyjny element dekoracyjny.
 
Lampa solna pochodzi z Pakistanu i ma wysokość wynoszącą od 18 do 21 cm oraz średnicę od 9 do 13 cm. Jej waga mieści się w przedziale od 2,5 do 4 kg. Lampa posiada solidną podstawę wykonaną z mahoniu, żarówkę E14 o mocy 15W oraz biały kabel o długości 1,4 m.
 
Dzięki działaniu jonizującemu lampy solne mają pozytywny wpływ na zdrowie. Jonizacja powietrza pomaga w redukcji objawów alergii, astmy i innych schorzeń układu oddechowego. Poprawiając jakość powietrza, lampy solne mogą pomóc w zmniejszeniu stresu, zwiększeniu koncentracji i poprawie snu. 
 
Lampa posiada certyfikat PCA (Pakistan Chambers of Commerce and Industry) oraz MRA (Mutual Recognition Arrangement), co poświadcza wysoką jakość produktu.
 
Lampy solne o naturalnej bryle są unikatowe i mają różną wagę, wysokość oraz kształt. Dlatego lampy są podzielone na kategorie wagowe, a wysokość i średnica podawana jest jako przedział.
 
Kraj pochodzenia: Pakistan
Rodzaj soli: Himalajska
Kolor: odcienie różowego
Wysokość: 18 - 21 cm
Szerokość: 9 - 13 cm
Waga: 2,5 - 4 kg
Podstawa: Mahoń (drewno)
Kabel: Biały 230V, 1,4 m
Żarówka w zestawie: E14, 15W
Certyfikat: PCA, MRA
Producent: Salinarium
Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również
Opinie o "Lampa Solna 2,5 - 4 kg"

Zapisz się do naszego newslettera

Masz pytanie? Zadzwoń lub napisz do nas!
Telefon: (+48) 792 497 602
Napisz do nas
Sklep: kontakt@punktzielarski.pl
Hurt: hurt@punktzielarski.pl
Wsparcie posprzedażowe: 792 497 602

© Punkt Zielarski. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.

Oprogramowanie sklepu KQS.store