PROMOCJA!!

Regeneracja układu pokarmowego

Zestaw na regenerację układu pokarmowego, zawiera dwie butelki, po 500 ml zakwasu żołądkowego i tłoczony na zimno Olej z rokitnika 200 ml.

227,00 zł 218,00 zł

Masz pytanie o produkt? Szukasz preparatu na konkretne schorzenie?

Zapytaj naszego doradcy

Zestaw 2 x Balsam Bołotowa + Olej z rokitnika

Olej z rokitnika 200 ml

SUPLEMENT DIETY


Olej rokitnikowy pozyskiwany z owoców rokitnika syberyjskiego, odmiany najbogatszej w dobroczynne składniki. Czyste, ekologiczne składniki zawdzięczamy terenami nieskażonymi zanieczyszczeniami. Takie warunki sprzyjają wzrostowi syberyjskiej roślinności. To z kolei zapewnia najwyższą jakość oleju.
 
Zalecane spożycie: Doustnie zaleca się 5 kropli do 1 łyżeczki dziennie podczas posiłku. W przypadku problemów trawiennych od pół do 1 łyżeczki na 30 minut przed posiłkiem (maksymalnie do trzech razy dziennie). Do płukania jamy ustnej 5-10 kropli zmieszać ze szklanką ciepłej przegotowanej wody i płukać dwa trzy razy dziennie. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia.
 
Ważne: Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników. Kobiety w ciąży i matki karmiące stosowanie preparatu powinny skonsultować z lekarzem. Zrównoważony sposób żywienia i prawidłowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu człowieka. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. : Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia
 
Składniki: olej z owoców rokitnika zwyczajnego (Oleum Hippophae Rhamonides Linne)

Przechowywanie: Przechowywać w temperaturze od 1 C do 25 C. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.


Balsam Bołotowa: Zakwas żołądkowy 500 ml

SUPLEMENT DIETY


Stosowanie: Zaczynamy od 5 ml podczas każdego posiłku przez tydzień. Następny tydzień 10 ml podczas każdego posiłku. Docelowo 10-15 ml przed każdym posiłkiem. Na początku można rozcieńczyć z wodą (max. 50 ml). Można również stosować doraźnie w przypadku zgagi czy niestrawności (przejedzenia) – 1 łyżka łagodzi sytuację.
 
Bołotow zaleca, abyśmy słuchali swojego organizmu i wybrali czy odpowiada nam picie balsamu w trakcie posiłku, czy przed. Istotne jest, abyśmy zrozumieli, jak ważne jest odpowiednie zakwaszenie żołądka. 
 
Składniki: woda, sok z winogron, sól, ocet winny, miód naturalny, mieszanina kwasów nieorganicznych.
 
Przechowywanie: Osad jest naturalnym zjawiskiem i nie obniża wartości produktu. Przed użyciem wstrząsnąć. Przechowywać w ciemnym miejscu, w temperaturze pokojowej. Termin przydatności po otwarciu 2 lata.

Dystrybutor: NaturaGO
 
Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Witamina C Quattro

115,00 zł 99,00 zł

Elektrochelat Izotonik

120,00 zł 95,00 zł
Opinie o "Regeneracja układu pokarmowego"

Zapisz się do naszego newslettera

Masz pytanie o produkt? Szukasz preparatu na konkretne schorzenie?
Zadzwoń do doradcy ds. produktu!
Natalia: (89) 621 90 82
Dominika: (22) 100 99 54
Napisz do nas
Sklep: kontakt@punktzielarski.pl
Hurt: hurt@punktzielarski.pl
Wsparcie posprzedażowe: 792 497 602

© Punkt Zielarski. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.

Oprogramowanie sklepu KQS.store