Czystek kreteński 100 g - Oczyszczanie

Czystek kreteński (Cistus creticus) wykorzystywana w medycynie do zwalczania infekcji i przeziębień, doceniany za wspieranie odporności i łagodzenie stanów osłabienia. Składniki zawarte w czystku skutecznie oczyszczają organizm z toksyn i wolnych rodników tlenowych, potęgując tym samym efekt detoksykacji. Wykazują one również działanie przeciwbakteryjne. Dodatkowo czystek ma właściwości przeciwgrzybicze i przeciwwirusowe, co czyni go mocnym sojusznikiem w utrzymaniu zdrowia.
Dostępność Produkt dostępny Wysyłamy w 24h!

10,20 zł

Masz pytanie o produkt? Szukasz preparatu na konkretne schorzenie?

Zapytaj naszego doradcy

Czystek kreteński - oczyszczanie organizmu

SUPLEMENT DIETY


Zawartość
: 100 g

Sposób użycia: dawkowanie jest zależne od czynników: stan zdrowia, oraz rodzaj wykonywanej pracy. Zwykle zaleca się dodanie jednej pełnej łyżeczki do filiżanki, a następnie zalanie wrzątkiem. Pozostaw napar na około 8-10 minut. Należy pamiętać, że stosowanie Cistus powinno trwać co najmniej 4 tygodnie. Sporadyczne użycie nie przyniesie oczekiwanych korzyści. Dodatkowo napar z czystka może być stosowany do płukania gardła oraz przemywania skóry.

Skład: Flawanoidy, żywice, kwasy fenolowe, olejek eteryczny – zawiera : manyol-oxide (manjol), alfa-kadinen, delta-kadinen, bulnezol, wiridiflorol, ledol, alfa-kopaen, beta-selinen, kubenen i 13-epi-manyol oxide.

Producent: Astron

 
 
Opinie o "Czystek kreteński 100 g - Oczyszczanie"

Zapisz się do naszego newslettera

Masz pytanie? Zadzwoń lub napisz do nas!
Telefon: (+48) 792 497 602
Napisz do nas
Sklep: kontakt@punktzielarski.pl
Hurt: hurt@punktzielarski.pl
Wsparcie posprzedażowe: 792 497 602

© Punkt Zielarski. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.

Oprogramowanie sklepu KQS.store