Glicyna Activ 50 tab - metabolizm

Glicyna Activ, to produkt oparty na biologicznie aktywnej substancji - glicynie. Jest to regulator metabolizmu, który normalizuje i aktywuje procesy ochronne w układzie nerwowym, poprawiając jakość snu, redukując stres oraz poprawiając nastrój. Zwiększa również sprawność umysłową i zmniejsza zaburzenia wegetatywno-naczyniowe. Szczególnie pomocna w udarach niedokrwiennych i uszkodzeniach mózgu. Glicyna łagodzi toksyczne działanie alkoholu i niektórych leków. Zawiera właściwości antyoksydacyjne i antytoksyczne. Reguluje aktywność receptorów glutaminianu, co przekłada się na mniejszą agresję i konflikty.
Dostępność Produkt dostępny Wysyłamy w 24h!

16,99 zł

Masz pytanie o produkt? Szukasz preparatu na konkretne schorzenie?

Zapytaj naszego doradcy

Glicyna Activ - regulator metabolizmu

SUPLEMENT DIETY


Zawartość
: 50 tabletek

Sposób użycia: zaleca się, aby dorośli przyjmowali po 2 tabletki trzy razy dziennie, natomiast dzieci powyżej 3 roku życia — po 1 tabletce trzy razy dziennie. Tabletki należy przyjmować podjęzykowo, podczas posiłku. Zalecany okres stosowania to 1 miesiąc.

Skład: glicyna, skrobia.

Suplement diety nie powinien być traktowany jako zamiennik dla zróżnicowanej diety. Aby utrzymać prawidłowy stan zdrowia, niezbędne jest zbilansowane odżywianie i prowadzenie zdrowego trybu życia.

Producent: Farmgrupp Sp. z o. o.

Opinie o "Glicyna Activ 50 tab - metabolizm"

Zapisz się do naszego newslettera

Masz pytanie? Zadzwoń lub napisz do nas!
Telefon: (+48) 792 497 602
Napisz do nas
Sklep: kontakt@punktzielarski.pl
Hurt: hurt@punktzielarski.pl
Wsparcie posprzedażowe: 792 497 602

© Punkt Zielarski. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.

Oprogramowanie sklepu KQS.store