Krem Pełobiszofit 75 ml - z biszofitem i borowiną

Krem Pełobiszofit z biszofitem i borowiną działa przeciwbólowo, wspomaga regenerację i łagodzi stany zapalne stawów oraz tkanki łącznej, pomaga w przewlekłych stanach zapalnych układu ruchu oraz chorobach reumatycznych. Biszofit i borowina razem skutecznie wspierają również układ nerwowy, łagodząc dolegliwości takie jak rwa kulszowa czy porażenia końcówek nerwowych.
Dostępność Produkt dostępny Wysyłamy w 24h!

17,99 zł

Masz pytanie o produkt? Szukasz preparatu na konkretne schorzenie?

Zapytaj naszego doradcy

Pełobiszofit na ból i stany zapalne stawów

Z BISZOFITEM I BOROWINĄ


Zawartość
: 75 ml

Biszofit to naturalny osad mineralny, który powstał kilkaset milionów lat temu w wyniku odparowania prehistorycznego morza, będąc skupiskiem wszystkich mikroelementów zawartych w tym środowisku. Zawiera minerały jak brom, jod, żelazo, chlor, magnez, a także inne cenne mikroelementy. Zaleca się stosowanie biszofitu w przypadku dolegliwości takich jak zapalenia stawów, choroby pourazowe, bóle reumatyczne, stany bólowe, obrzęki, krwiaki, zwichnięcia, złamania oraz urazy wiązadeł i ścięgien.

Borowina, naturalny zespół składników organicznych, zawiera kwasy humusowe, naturalne garbniki roślinne, węglowodany, białka, żywice oraz mikro- i makroelementy. Stosowanie borowiny jest zalecane w przypadku przewlekłych stanów zapalnych układu ruchu, kości, stawów, tkanek miękkich oraz w chorobach reumatycznych. Jest także pomocna w redukcji obrzęków po urazach

Sposób użycia: oczyść i wysusz obszar skóry, na którym chcesz zastosować krem. Nałóż niewielką ilość kremu na skórę. Delikatnie wmasuj krem w skórę, wykonując okrężne ruchy, aż do jego całkowitego wchłonięcia. Stosuj krem 2-3 razy dziennie na obszarze problemowym. Kontynuuj stosowanie przez okres od 4 do 8 tygodni. Po tym czasie zrób przerwę, a następnie możesz powtórzyć kurację.

Pamiętaj, aby unikać kontaktu kremu z oczami i błonami śluzowymi. W razie podrażnienia lub jakiejkolwiek niepożądanej reakcji przerwij stosowanie i skonsultuj się z lekarzem.

Skład: 2-Bromo-2-nitropropan-1,3-diol, Propylparaben, Methylparaben, Fir essential oil, PEG – 40 gidrogenizirovane castore oil, Triceteareth-4 phosphate, Dimeticone, Glyceryl stearat, Ceylcetearyl alcohol, Aqvacon, Pelobischofit, Izopropilmiristate, Mіneral oіl, Glycerine, Aqua

Producent: Eliksir


 
 
Opinie o "Krem Pełobiszofit 75 ml - z biszofitem i borowiną"

Zapisz się do naszego newslettera

Masz pytanie? Zadzwoń lub napisz do nas!
Telefon: (+48) 792 497 602
Napisz do nas
Sklep: kontakt@punktzielarski.pl
Hurt: hurt@punktzielarski.pl
Wsparcie posprzedażowe: 792 497 602

© Punkt Zielarski. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.

Oprogramowanie sklepu KQS.store