Szungit 500 g - aktywator wody

Szungit, naturalny minerał bogaty w węgiel, jest znany ze swoich zdolności oczyszczania i strukturyzowania wody, a także ze swojej unikalnej matrycy węglowej, zawierającej fullereny. Te molekuły o kształcie piłki futbolowej posiadają unikalne właściwości antyoksydacyjne, dzięki czemu szungit jest nie tylko skutecznym oczyszczaczem wody, ale także pomocnikiem w walce z wolnymi rodnikami, przyczyniając się do poprawy ogólnego stanu zdrowia.
Dostępność Produkt dostępny Wysyłamy w 24h!

29,99 zł

Masz pytanie o produkt? Szukasz preparatu na konkretne schorzenie?

Zapytaj naszego doradcy

Szungit: aktywator wody

Szungit, minerał naturalnie występujący w przyrodzie, przez tysiąclecia wykorzystywany był do optymalizacji jakości wody pitnej przez naszych przodków. Jego właściwości zostały przez ten czas gruntownie zbadane i potwierdzone, a jego zdrowotne korzyści nadal są cenione i wykorzystywane w dzisiejszych czasach.

Zawartość
: 500 g

Sposób użycia: przed pierwszym użyciem, kilkukrotnie opłucz szungit pod bieżącą wodą. Następnie zanurz 50 g szungitu w 1 litrze wody na 3 dni, do momentu aż mętność wody zniknie. Wodę można uzupełniać w miarę jej zużywania. Co pewien czas, szungit powinien zostać ponownie przemyty, aby usunąć ewentualne osady.

Szungit jest idealny do spożycia, przygotowywania posiłków, celów kosmetycznych (np. dla skóry i włosów), podlewania roślin oraz innych zastosowań. Pamiętaj jednak, że z biegiem czasu ilość fullerenów uwalnianych do wody maleje, co może osłabiać zdrowotne właściwości szungitu. Dlatego zaleca się wymianę "filtra szungitowego" co 6 miesięcy.

Producent: ARAM NATURA 


 
 
Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również
Opinie o "Szungit 500 g - aktywator wody"

Zapisz się do naszego newslettera

Masz pytanie? Zadzwoń lub napisz do nas!
Telefon: (+48) 792 497 602
Napisz do nas
Sklep: kontakt@punktzielarski.pl
Hurt: hurt@punktzielarski.pl
Wsparcie posprzedażowe: 792 497 602

© Punkt Zielarski. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.

Oprogramowanie sklepu KQS.store