Olej z dzikiej róży 100 ml - regeneracja skóry

Olej z dzikiej róży, cenny ze względu na bogactwo składników odżywczych, działa regenerująco na skórę. Bogaty w witaminy i aminokwasy, pobudza odnowę tkanek, redukuje blizny i rozstępy, a także poprawia teksturę skóry. Jest skuteczny w leczeniu problemów skórnych, takich jak łuszczyca czy egzema, oraz w likwidacji odleżyn. W kosmetologii olej ten jest cennym dodatkiem do pielęgnacji różnych typów skóry, w tym tłustej, przesuszonej czy wrażliwej. Pomaga w walce z przebarwieniami i zmniejsza widoczność rozstępów. Wspomaga również regenerację włosów, poprawiając ich strukturę i stan ogólny.
Dostępność Produkt dostępny Wysyłamy w 24h!

24,99 zł

Masz pytanie o produkt? Szukasz preparatu na konkretne schorzenie?

Zapytaj naszego doradcy

Olej z dzikiej róży - regeneracja skóry

SUPLEMENT DIETY


Zawartość:
100 ml

Olejek z dzikiej róży w postaci skoncentrowanej nie powinien być stosowany na otwarte, świeże rany czy zmiany skórne, ani na tłustą, problematyczną cerę. Jednakże, po rozcieńczeniu, olej ten jest bezpieczny dla każdego typu skóry, niezależnie od wieku. Idealne efekty przynosi, gdy stosuje się go jako 10% dodatek do innych olejów bazowych i estrów. 

Skład: olejek z dzikiej róży jest bogaty w witaminy i aminokwasy. Znajduje się w nim  kwas askorbinowy, kwas trans-retinowy, będący formą witaminy A, oraz unikalna forma tokoferolu, czyli witaminy E. Dominują w nim jedno- i wielonienasycone kwasy tłuszczowe, takie jak oleinowy, linolenowy i linolowy, które stanowią około 95% jego masy. Zawiera niewielkie ilości nasyconych kwasów tłuszczowych, przede wszystkim stearynowego i palmitynowego, w ilościach zbliżonych do zawartości organicznej gliceryny. Wzbogacony jest również o pierwiastki śladowe i beta-karoten.

Producent: Fitolik

 

 
 
Opinie o "Olej z dzikiej róży 100 ml - regeneracja skóry"

Zapisz się do naszego newslettera

Masz pytanie? Zadzwoń lub napisz do nas!
Telefon: (+48) 792 497 602
Napisz do nas
Sklep: kontakt@punktzielarski.pl
Hurt: hurt@punktzielarski.pl
Wsparcie posprzedażowe: 792 497 602

© Punkt Zielarski. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.

Oprogramowanie sklepu KQS.store