Kompleks ziołowy na odrobaczanie 50 ml

Marka: Zielana
Kompleks ziołowy wspomaga oczyszczanie organizmu z pasożytów, grzybów i toksyn. Eliminuje złogi na jelitach. Jest również skuteczny w oczyszczaniu wątroby, nerek czy układu trawiennego. Dzięki kompleksowi pozbędziesz się wewnętrznych pasożytów.
Dostępność Produkt dostępny Wysyłamy w 24h!

65,00 zł

Kompleks ziołowy na odrobaczanie 50 ml

SUPLEMENT DIETY


Od oczyszczenia organizmu powinniśmy rozpocząć każdą naturalną terapię. Pierwszym krokiem zawsze powinno być odrobaczenie organizmu. Doskonałym sposobem jest stosowanie kompleksów ziołowych w  kroplach. Wspomaga oczyszczanie organizmu z pasożytów, grzybów, toksyn. Eliminuje złogi na jelitach. Jest również skuteczny w  oczyszczaniu wątroby, nerek czy układu trawiennego. Dzięki kompleksowi pozbędziesz się wewnętrznych pasożytów. 
 
Dawkowanie: 2 razy dziennie po 15 kropli, które rozpuszczamy za każdym razem w 100 ml wody. Rano pijemy na czczo drugi raz około godziny 17. Tak przez okres dwóch tygodni. Następnie robimy przerwę dwa tygodnie i kurację powtarzamy. Warto też po każdej Pełni stosować dawkę przypominającą, raz dziennie po 15 kropli przez tydzień .
 
Skład: ekstrakt z liści orzecha włoskiego, ekstrakt ziela bylicy piołunu, ekstrakt pąków goździkowca, ekstrakt ziela wrotyczu, ekstrakt korzenia omanu, ekstrakt kłącza tataraku, baza

Ostrzeżenia: Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety ani aktywnego trybu życia. Utrzymanie prawidłowego stanu zdrowia wymaga zrównoważonego i zróżnicowanego odżywiania i prowadzenia zdrowego trybu życia. Istnieje wiele czynników ryzyka choroby. Zmiana jednego z tych czynników ryzyka może wywierać korzystny wpływ lub nie wywierać go.

Przeciwwskazania: Uczulenie na którykolwiek ze składników. Nie stosować u dzieci, kobiet w ciąży i w trakcie laktacji. Produkt nie powinien być stosowany w przypadku stosowania leków o działaniu uspokajającym, nasennym, przeciwpadaczkowym.

Marka: Zielana
Dystrybutor: NaturaGO
Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również
Opinie o "Kompleks ziołowy na odrobaczanie 50 ml"

Zapisz się do naszego newslettera

© Punkt Zielarski. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.

Oprogramowanie sklepu KQS.store