Palo Santo 250 g - drewno do oczyszczania i medytacji

Palo Santo, znane również jako "święte drzewo" (Bursera graveolens), rośnie w Ameryce Środkowej, Południowej i na Wyspach Galapagos. Unikalny, przyjemny zapach palonego drewna jest niezapomniany, jest to też ważny element ceremonii prowadzonych przez szamanów i uzdrowicieli. Palo Santo jest dostępne w ekologicznych woreczkach typu doypack. Produkt jest importowany od certyfikowanego dostawcy z Peru, gwarantującego jego legalne pochodzenie, zrównoważoną produkcję i wysoką jakość.
Dostępność Produkt dostępny Wysyłamy w 24h!

59,99 zł

Masz pytanie o produkt? Szukasz preparatu na konkretne schorzenie?

Zapytaj naszego doradcy

Palo Santo: do oczyszczania i medytacji

Zawartość: 250 g — paliki o wymiarach około: 10cm x 2cm x 2cm

Palo Santo: Palo Santo to drzewo, które rośnie przez około 80-90 lat. Po naturalnym zakończeniu życia drzewa, musi ono pozostać nienaruszone przez około 4-10 lat. W tym czasie zachodzą w nim unikalne reakcje chemiczne, które zmieniają kolor drewna i wydzielają aromatyczne soki, nadające mu głęboki zapach i wzmacniające mistyczne właściwości. Aby uwolnić zapach z kawałków Palo Santo, należy je podpalić na około 30 sekund, a następnie zgasić. Po zgaszeniu, z drewna unosi się aromatyczny dym, który można wykorzystać do okadzania siebie, bliskich osób, pomieszczeń, czy też podczas rytualnych ceremonii. W przeciwieństwie do innych kadzideł, zapalone Palo Santo łatwo się gasi, co pozwala na wielokrotne używanie tego samego kawałka.

Sposób użycia: Aby zapalić drewienko, przygotuj dowolne źródło ognia. Trzymaj drewienko pod kątem 45 stopni, z końcem skierowanym w stronę płomienia. Pozwól drewienku płonąć nie dłużej niż przez minutę, a następnie ostrożnie zdmuchnij płomień. Teraz możesz przemieścić je do obszaru, który chcesz oczyścić z negatywnej energii. Drewienko będzie tliło się aż do całkowitego wypalenia lub do momentu, kiedy zdecydujesz się je ugasić.

Kraj pochodzenia: Peru

 

 
 

 

 
 
Opinie o "Palo Santo 250 g - drewno do oczyszczania i medytacji"

Zapisz się do naszego newslettera

Masz pytanie? Zadzwoń lub napisz do nas!
Telefon: (+48) 792 497 602
Napisz do nas
Sklep: kontakt@punktzielarski.pl
Hurt: hurt@punktzielarski.pl
Wsparcie posprzedażowe: 792 497 602

© Punkt Zielarski. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.

Oprogramowanie sklepu KQS.store