Ekstrakt z glistnika 1,2 ml - na kurzajki, brodawki i odciski

Ekstrakt z glistnika górskiego jest skoncentrowanym preparatem przeznaczonym dla skóry z nadmiernym rogowaceniem. Wykazuje skuteczność w walce z problemami skórnymi, takimi jak brodawki, kurzajki, brodawczaki oraz suche odciski. Dzięki działaniu kwasów organicznych preparat pomaga w kontrolowaniu i redukcji nadmiernego rogowacenia skóry.
Dostępność Produkt dostępny Wysyłamy w 24h!

11,99 zł

Masz pytanie o produkt? Szukasz preparatu na konkretne schorzenie?

Zapytaj naszego doradcy

Ekstrakt z glistnika górskiego na kurzajki

Zawartość: 1,2 ml

Stosowanie: Produkt przeznaczony jest wyłącznie do pielęgnacji skóry z nadmiernym rogowaceniem. Przed rozpoczęciem zabiegu, zaleca się moczenie problematycznego obszaru skóry w gorącej wodzie. Następnie, skórę zdrową, znajdującą się wokół miejsca problemowego, należy obficie posmarować kremem dla dzieci lub wazeliną. Następnie, na zrogowaciałą partię skóry, należy nanieść jedną kroplę produktu, dbając o unikanie kontaktu ze zdrową skórą. Podczas zabiegu można odczuwać lekkie pieczenie. Proces łuszczenia zrogowaciałej skóry rozpocznie się w ciągu 1-2 dni. Kuracja 1-3-5 zabiegów.

Ostrzeżenie: Produkt przeznaczony jest wyłącznie do użytku zewnętrznego! Nie jest przeznaczony do ogólnej pielęgnacji skóry! Koniecznie unikać kontaktu płynu ze zdrowymi obszarami skóry oraz błonami śluzowymi! Produkt należy przechowywać z dala od dzieci! Nie stosować na znamiona!

Środki ostrożności: W przypadku kontaktu z oczami, niezwłocznie i dokładnie przemyć je wodą. Jeżeli płyn zetknie się ze zdrową skórą, natychmiastowo przemyć ją obficie wodą przez 10-15 minut, a następnie przemyć roztworem 5% kwasu cytrynowego. Przechowywać w szczelnie zamkniętym opakowaniu w temperaturze od 0 do + 40 ° C.

Przeciwwskazania: indywidualna nadwrażliwość na komponenty preparatu,

Producent: Elixir
Opinie o "Ekstrakt z glistnika 1,2 ml - na kurzajki, brodawki i odciski"

Zapisz się do naszego newslettera

Masz pytanie? Zadzwoń lub napisz do nas!
Telefon: (+48) 792 497 602
Napisz do nas
Sklep: kontakt@punktzielarski.pl
Hurt: hurt@punktzielarski.pl
Wsparcie posprzedażowe: 792 497 602

© Punkt Zielarski. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.

Oprogramowanie sklepu KQS.store