Glistnik 3 ml - na brodawki, kurzajki, oczyszczanie skóry

Glistnik Jaskółcze Ziele to płyn kosmetyczny zawierający sok z glistnika i zioła bajkalskie, dedykowany do oczyszczania i pielęgnacji skóry. Łagodzi defekty skórne, działa wysuszająco i złuszczająco. Skutecznie pomaga w usuwaniu brodawek i kurzajek w warunkach domowych. Dla bezpieczeństwa, przed użyciem, obszar wokół uszkodzenia powinien być chroniony tłustym kremem.
Dostępność Produkt dostępny Wysyłamy w 24h!

14,99 zł

Masz pytanie o produkt? Szukasz preparatu na konkretne schorzenie?

Zapytaj naszego doradcy

Glistnik i zioła bajkalskie do korekty defektów skóry

Zawartość: 3 ml

Skład: cedr, cynamonu, drzewo herbaciane, gliceryna, glistnik, kompleks ekstraktów z bergamotki, sosna, szałwia, tymianku, woda oczyszczona, wodorotlenek sodu.

Sposób użycia: Zanurz sztyft w preparacie i posmaruj brodawkę lub odcisk. Po wyschnięciu powtórz czynność, dostosowując ilość aplikacji do wielkości problemu. Podczas aplikacji może wystąpić lekkie pieczenie. Ciemnienie brodawki wskazuje na rozpoczęcie procesu leczenia. W ciągu 1-2 dni brodawka zacznie się złuszczać, a po 3-5 dniach powinna całkowicie zniknąć. W przypadku starych lub dużych brodawek i odcisków zaleca się powtórzenie kuracji po tygodniowej przerwie.

Ostrzeżenie: Staraj się unikać kontaktu ze zdrową skórą oraz błonami śluzowymi. W przypadku kontaktu preparatu ze zdrową skórą przemywaj dotknięte miejsce strumieniem wody przez 10-15 minut, a następnie zastosuj balsam przygotowany z 5% roztworu kwasu cytrynowego. Produkt przechowywać z dala od dzieci. Unikać kontaktu z oczami.

Przeciwwskazania: indywidualna nadwrażliwość na komponenty preparatu,

Producent: Dwie Linie
Opinie o "Glistnik 3 ml - na brodawki, kurzajki, oczyszczanie skóry"

Zapisz się do naszego newslettera

Masz pytanie? Zadzwoń lub napisz do nas!
Telefon: (+48) 792 497 602
Napisz do nas
Sklep: kontakt@punktzielarski.pl
Hurt: hurt@punktzielarski.pl
Wsparcie posprzedażowe: 792 497 602

© Punkt Zielarski. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.

Oprogramowanie sklepu KQS.store