Kuracja Neera: naturalny syrop z drzew 500 ml - oczyszczanie

Kuracja Neera to naturalna metoda oczyszczania organizmu, trwająca od 1 do 10 dni. Polega na spożywaniu specjalnie przygotowanego napoju z syropu, soku z cytryny, wody i pieprzu Cayenne. Nie jest to dieta odchudzająca, ale proces mający na celu usunięcie toksycznych substancji z organizmu. Dzięki kuracji wiele osób doświadcza korzyści zdrowotnych, takich jak utrata wagi, poprawa przemiany materii czy wzrost witalności.
Dostępność Produkt dostępny Wysyłamy w 24h!

85,20 zł

Masz pytanie o produkt? Szukasz preparatu na konkretne schorzenie?

Zapytaj naszego doradcy

Madal Bal - naturalny syrop z drzew

SUPLEMENT DIETY


Zawartość: 
500 ml

Syrop powstaje z kombinacji czystego syropu klonowego Ptasie Oko i syropów wielu różnych palm. Do jego produkcji używany jest wyłącznie najczystszy sok pozyskiwany ze starannie wyselekcjonowanych drzew rosnących w niezanieczyszczonym środowisku. Aby otrzymać 1 litr syropu Neera, konieczne jest przetworzenie 40-50 litrów słodkiego soku.

Syrop zawiera esencjonalne sole mineralne, takie jak potas, wapń, magnez, mangan czy sód — w połączeniu z cytryną staje się naturalnym elektrolitem.

Przepis na napój Neera (250 ml): Składniki: 2 łyżki stołowe syropu z drzew Madal Bal, 2 łyżki stołowe świeżego soku z cytryny, pół szczypty pieprzu cayenne lub odrobina imbiru. Sposób przygotowania: W szklance połącz sok z cytryny, syrop oraz pieprz cayenne (lub imbir). Zalej mieszankę zimną albo gorącą (lecz nie wrzącą) wodą. W chłodniejsze dni preferowana jest gorąca woda, podczas upałów – zimna. Napój Neera pijesz według uznania – zaleca się spożywanie 6 do 10 szklanek (1,5-2,5 litra) dziennie.

Skład syropu: Syropy palmowe (Arenga, Kitul, Palmyra, Nipah oraz palm kokosowych) pochodzące z Indonezji i Sri Lanki. Syrop klonowy Ptasie Oko C+, który jest pozyskiwany z rozległych lasów klonowych w Północnej Ameryce, w szczególności w Kanadzie.

Producent: Madal Bal
Opinie o "Kuracja Neera: naturalny syrop z drzew 500 ml - oczyszczanie"

Zapisz się do naszego newslettera

Masz pytanie? Zadzwoń lub napisz do nas!
Telefon: (+48) 792 497 602
Napisz do nas
Sklep: kontakt@punktzielarski.pl
Hurt: hurt@punktzielarski.pl
Wsparcie posprzedażowe: 792 497 602

© Punkt Zielarski. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.

Oprogramowanie sklepu KQS.store