Maść tygrysia rozgrzewająca 100 ml - terapia bólu

Rozgrzewająca maść tygrysia to specjalistyczne rozwiązanie dla osób borykających się z problemami układu ruchu, często spotykanymi wśród aktywnych fizycznie i seniorów. Zawiera paprykę czerwoną, która wspomaga krążenie, łagodzi ból i przyspiesza regenerację. Olej terpentynowy, pochodzący z sosny, który wnika głęboko w skórę, łagodząc ból, poprawiając krążenie i działając przeciwzapalnie. Maść skutecznie rozluźnia spięte mięśnie, co jest kluczowe przy łagodzeniu bólów pleców spowodowanych napięciem mięśni przykręgosłupowych.
Dostępność Produkt dostępny Wysyłamy w 24h!

18,99 zł

Masz pytanie o produkt? Szukasz preparatu na konkretne schorzenie?

Zapytaj naszego doradcy

Maść tygrysia na stany pourazowe stawów

ŁAGODZI BÓL I DZIAŁA PRZECIWZAPALNIE


Zawartość: 100 ml
 
Papryka czerwona wspomaga krążenie krwi, łagodzi ból, przyspiesza regenerację i rozgrzewa głębokie tkanki.

Olej terpentynowy, pochodzący z sosny zwyczajnej, jest ceniony w maściach za właściwości przeciwbólowe, zdolność wnikania w głąb skóry, poprawę krążenia, działanie antyseptyczne i przeciwzapalne oraz przyspieszanie gojenia zmian.
 
Składniki aktywne: Chondroityna, ekstrakt z czerwonej papryki, glukozamina, naturalny olejek eukaliptusowy, olej terpentynowy.

Skład: Woda, Olej parafinowy, Palmitynian izopropylu, Akrylan hydroksyetylowy (i) kopolimer tauratu akryloilo-dimetylo sodu, Niacynamid, Fenyloksyethanol (i) etylheksylogliceryna, Ekstrakt z owocu papryki, Terpentyna, Olejek z liści eukaliptusa, Siarczan glukozaminy, Siarczan chondroityny, Cytral, Eugenol, Cynamal, Butylofenylometylopropionalny, Kumaaryna, Cytronelol, Heksylocynamal, Geraniol, Benzylcynamat, Farnesol, Linalool, Limonen.

UWAGA: Zaczerwienienie oraz uczucie pieczenia i ciepła po nałożeniu maści to normalna reakcja skóry. Po użyciu dokładnie umyj ręce i unikaj kontaktu z oczami oraz błonami śluzowymi.
 
Przechowywać w zamkniętym opakowaniu, w sposób niedostępny dla dzieci.

Marka: Remedium
Opinie o "Maść tygrysia rozgrzewająca 100 ml - terapia bólu"

Zapisz się do naszego newslettera

Masz pytanie? Zadzwoń lub napisz do nas!
Telefon: (+48) 792 497 602
Napisz do nas
Sklep: kontakt@punktzielarski.pl
Hurt: hurt@punktzielarski.pl
Wsparcie posprzedażowe: 792 497 602

© Punkt Zielarski. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.

Oprogramowanie sklepu KQS.store