Nasiona ostropestu plamistego 1 kg - wsparcie dla wątroby

Ostropest plamisty, znany jako Silybum marianum, to jedno z najczęściej badanych ziół w medycynie, o potwierdzonej skuteczności w ochronie wątroby. Jego działanie wynika z obecności sylimaryny, związku regenerującego i chroniącego wątrobowe komórki przed toksynami, takimi jak alkohol czy pestycydy. Sylibina, kluczowy składnik sylimaryny, dodatkowo wspomaga regenerację hepatocytów i działa żółciopędnie. Ostropest jest zalecany po toksycznych uszkodzeniach wątroby, w zapaleniach czy marskości wątroby. Skuteczna pomoc dla Twojego zdrowia w jednym produkcie.
Dostępność Produkt dostępny Wysyłamy w 24h!

14,99 zł

Masz pytanie o produkt? Szukasz preparatu na konkretne schorzenie?

Zapytaj naszego doradcy

Ostropest plamisty (Silybum marianum)

OCHRONA I REGENERACJA WĄTROBY


Zawartość: 1000 g

Skład: 100% nasiona ostropestu plamistego (Silybum marianum)

Działanie: nasiona ostropestu zwiększają poziom glutationu w organizmie, nawet o 50%. Glutation to silniejszy przeciwutleniacz niż witaminy C i E, pełni kluczową rolę w procesie detoksykacji organizmu. Chroni komórki wątroby przed uszkodzeniami wywołanymi przez wolne rodniki, wspierając ich regenerację. Działa łagodząco na objawy różnych schorzeń wątroby, w tym infekcje wirusowe: żółtaczka zakaźna czy marskość wątroby.

Wskazania:
Dla osób z osłabieniem wątroby wynikającym z długotrwałego stosowania leków, takich jak antybiotyki, leki przeciwdepresyjne, przeciwbólowe czy antykoncepcyjne.
Zalecane przy wysokim cholesterolu oraz w profilaktyce miażdżycy.
Stosowane po toksyczno-metabolicznych uszkodzeniach wątroby, np. nadużywanie alkoholu, chemioterapia czy zatrucia grzybami.
Skuteczne przy zaburzeniach wątroby spowodowanych złym odżywianiem czy cukrzycą, a także przy wirusowym zapaleniu wątroby typu C, stłuszczeniu wątroby czy endometriozie - głównej przyczynie bezpłodności u kobiet.
Wspomagająco działa na łuszczycę oraz kamienie żółciowe.
Chroni wątrobę u osób z chorobą alkoholową i w trakcie leczenia odwykowego. Łagodzi skutki chemioterapii, wspomaga usuwanie toksyn z organizmu.

Przechowywać w zamkniętym opakowaniu, w sposób niedostępny dla dzieci.

Producent: Astron

 

 
 
Opinie o "Nasiona ostropestu plamistego 1 kg - wsparcie dla wątroby"

Zapisz się do naszego newslettera

Masz pytanie? Zadzwoń lub napisz do nas!
Telefon: (+48) 792 497 602
Napisz do nas
Sklep: kontakt@punktzielarski.pl
Hurt: hurt@punktzielarski.pl
Wsparcie posprzedażowe: 792 497 602

© Punkt Zielarski. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.

Oprogramowanie sklepu KQS.store