Żel Radikulin 100ml - kręgosłup, rwa kulszowa, korzonki

Skuteczny środek w leczeniu dolegliwości kręgosłupa i rwy kulszowej. Zawiera aktywne składniki jak jad pszczeli i ekstrakty roślinne, które pomagają w przypadkach zaostrzenia osteochondrozy, zapalenia korzonków nerwowych oraz bólów nerwobólowych.
Dostępność Produkt dostępny Wysyłamy w 24h!

31,68 zł

Masz pytanie o produkt? Szukasz preparatu na konkretne schorzenie?

Zapytaj naszego doradcy

Żel-balsam Radikulin

KRĘGOSŁUP, RWA KULSZOWA, KORZONKI

 
Zawartość: 100 ml
 
JAK STOSOWAĆ?
 
- W sytuacjach zwiększonego ryzyka wystąpienia zaostrzeń, takich jak obniżona odporność, nasilone obciążenie pracą, przeziębienia lub hipotermia, zaleca się profilaktyczne stosowanie żelu-balsamu. Należy energicznie wcierać produkt w obszar zagrożony przez 3 minuty, wykonując zabieg dwa lub trzy razy dziennie.
 
- W przypadku wystąpienia zaostrzenia osteochondrozy, zapalenia korzonków nerwowych czy bólów nerwobólowych, należy stosować żel-balsam zgodnie z następującymi wytycznymi: produkt nakładaj lekko, wykonując ruchy masujące, przez 2 minuty. Zabieg powtarzaj dwa lub trzy razy dziennie. Po aplikacji żelu, miejsce objęte bólem owiń wełnianą szmatką, co pomoże utrzymać ciepło i zwiększyć efektywność kuracji. Czas trwania leczenia powinien wynosić od 1 do 6 tygodni, w zależności od potrzeb i reakcji organizmu.
 
- W sytuacjach, gdy występuje zapalenie stawów, choroba zwyrodnieniowa stawów lub dna moczanowa, zalecane jest następujące stosowanie żelu-balsamu: intensywnie wcieraj produkt w dotknięte obszary, wykonując okrężne ruchy, przez 3-5 minut. Czynność tę powtarzaj dwa lub trzy razy dziennie. Po nałożeniu żelu-balsamu, dotknięte miejsca należy owinąć wełnianą szmatką, co pomoże w utrzymaniu ciepła i zwiększeniu skuteczności leczenia. Kuracja powinna trwać od 2 do 6 tygodni, w zależności od indywidualnych potrzeb i reakcji organizmu.
 
Instrukcja stosowania: Aplikuj balsam na okolicę lędźwiową, wykonując masujące ruchy przez 5-7 minut, dwa do trzy razy dziennie. Po zakończeniu aplikacji balsamu, zaleca się owinięcie odcinka lędźwiowego wełnianą szmatką, co przyczyni się do lepszego działania produktu. Następnie, dla osiągnięcia optymalnych rezultatów, zalecany jest odpoczynek w spokoju przez 30-60 minut. Cały cykl stosowania balsamu powinien trwać od 4 do 6 tygodni, z możliwością powtórzenia kuracji co 3 miesiące.
 
Dodatkowo, aby zapobiegać sezonowym zaostrzeniom, zaleca się przeprowadzanie profilaktycznych kuracji w okresach wiosennych i jesiennych.
 
Składniki aktywne: Jad pszczeli, kompleks ekstraktów roślin leczniczych, mumio, papryka, pijawka.
 
Składniki pomocnicze: bezwodna lanolina, ekstrakt z omanu, ekstrakt z pięciornika, ekstrakt z pieprzu, ekstrakt z pączków sosny, glikol propylenowy, gliceryna, kwas stearynowy, liposomalny kompleks emulsyjny nr 3, microcar IT, nimesulid, olej konopny, olej roślinny, olejek eteryczny z jałowca, przeciwutleniacz Grindox, wodorotlenek sodu, wosk emulsyjny Neowax, woda, ziele dziurawca.
 
Przeciwwskazania: Nadwrażliwość na poszczególne składniki.
 
Przechowywanie: w temperaturze pokojowej, w miejscu niedostępnym dla dzieci.
Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również
Opinie o "Żel Radikulin 100ml - kręgosłup, rwa kulszowa, korzonki"

Zapisz się do naszego newslettera

Masz pytanie? Zadzwoń lub napisz do nas!
Telefon: (+48) 515761144
Napisz do nas
Sklep: kontakt@punktzielarski.pl
Hurt: hurt@punktzielarski.pl
Wsparcie posprzedażowe: 515761144

© Punkt Zielarski. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.

Oprogramowanie sklepu KQS.store