Kick It Super Patch 4szt - tarcza przed złymi nawykami

Super Patch oferuje proste, wolne od leków rozwiązania poprawiające jakość życia. Zastosowana w plastrach technologia rozwijana była przez 20 lat i dzisiaj wspiera miliony osób, w dążeniu do poprawy jakości życia. Plastry Kick It Super Patch to innowacyjne rozwiązanie, które pomaga w utrzymaniu kontroli i ograniczeniu potrzeby powrotu do złych nawyków. Kick It Super Patch wspiera Twoje starania w eliminacji niekorzystnych zachowań. PRZYKLEJ I POCZUJ RÓŻNICE!

73,78 zł

Masz pytanie o produkt? Szukasz preparatu na konkretne schorzenie?

Zapytaj naszego doradcy

Plastry Kick It Super Patch

TARCZA PRZED ZŁYMI NAWYKAMI


Kick It Super Patch to rewolucyjne rozwiązanie, które pomoże odzyskać kontrolę i zminimalizować potrzebę powracania do złych nawyków. KIt It Super Patch wspiera pracę nad pozbyciem się złych nawyków. Pamiętaj, że samodzielna kontrola i dyscyplina są kluczowe w osiągnięciu celu.

Zawartość: 4 szt hipoalergicznych plastrów samoprzylepnych z polietylenu.

UWAGA: Pakiet promocyjny zawiera 4 szt. plastrów, jest idealny dla tych, którzy chcieliby przetestować produkt przed dokonaniem większego zakupu. Plastry są wydzielane z opakowań zbiorczych i wysyłane luzem. Każdy plaster posiada ochronne opakowanie. Pakiet promocyjny to doskonała okazja, by przekonać się o skuteczności plastrów bez konieczności inwestowania w większe opakowanie. 
 
Sposób użycia:
1. Otwórz pakiet Super Patch i wyjmij jeden plaster.
2. Ostrożnie odklej plaster od folii ochronnej.
2. Przyklej plaster na przedramieniu i ciesz się korzyściami

Plastry Super Patch wspierają równowagę ludzkiego układu nerwowego. Zostały zaprojektowane tak, aby poprzez receptory na skórze przekazywać do mózgu odpowiednie instrukcje. Na powierzchni plastra umieszczony jest unikalny, trójwymiarowy kod, oddziałujący na receptory skórne. Neotransmitery w naszej skórze przekazują ten kod do mózgu. 
 
Super Patch wykorzystuje nowoczesną technologię VTT (Vibrotactile Trigger Technology), która ma na celu odnowienie i optymalizację neuronalnych kodów w Twoim ciele. Wyobraź sobie, jak Twoje ciało i umysł działają w doskonałej harmonii! Zadbaj o swoje zdrowie już teraz z pomocą Plastrów Super Patch.
 
- bez leków i zbędnych dodatków chemicznych;
- szybkie działanie, poczuj różnicę natychmiast;
- bezpieczne dla dzieci, przyszłych mam i osób z wrażliwością alergiczną;
- łatwa aplikacja i atrakcyjna cena
 
Plastry Super Patch to przyszłość dbania o zdrowie. Dołącz do milionów zadowolonych klientów i przekonaj się osobiście, jakie korzyści mogą Ci one przynieść!


Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również
Opinie o "Kick It Super Patch 4szt - tarcza przed złymi nawykami"

Zapisz się do naszego newslettera

Masz pytanie? Zadzwoń lub napisz do nas!
Telefon: (+48) 792 497 602
Napisz do nas
Sklep: kontakt@punktzielarski.pl
Hurt: hurt@punktzielarski.pl
Wsparcie posprzedażowe: 792 497 602

© Punkt Zielarski. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.

Oprogramowanie sklepu KQS.store