Coriolus - nowotwory i wirusy

Ekstrakt z grzyba leczniczego Coriolus versicolor (wrośniak różnobarwny), wspomaga leczenie chorób nowotworowych, ma działanie przeciwwirusowe.

125,00 zł

Masz pytanie o produkt? Szukasz preparatu na konkretne schorzenie?

Zapytaj naszego doradcy

Coriolus versicolor - wrośniak różnobarwny

SUPLEMENT DIETY


Coriolus jest bogatym źródłem witamin, minerałów i polisacharydów, dzięki czemu wzmacnia układ odpornościowy, walczy z infekcjami (grzybiczymi, wirusowymi, bakteryjnymi) i stanami zapalnymi oraz regeneruje siły witalne. Na dalekim wschodzie jest jednak szczególnie znany ze swoich właściwości przeciwnowotworowych, przez co jest jednym z najbardziej popularnych grzybów zalecanym pacjentom w trakcie i po konwencjonalnej terapii.
 
Sposób użycia: zgodnie z rozporządzeniem o nowej żywności obowiązującym na terenie Unii Europejskiej, wrośniak wielobarwny może być stosowany tylko jako suplement diety przeznaczony dla zwierząt.
Poniżej 10 kg – 1 kapsułka dziennie, 10-20 kg – 2 kapsułki dziennie, 20-30 kg – 3 kapsułki dziennie, powyżej 40 kg – 4 kapsułki dziennie. Ludzie: po konsultacji z lekarzem.
 
Zawartość opakowania: 90 kapsułek zawierających 500 mg ekstraktu – w roślinnych kapsułkach

Coriolus (wrośniak wielobarwny lub żagiew różnobarwna) ceniony w chińskiej medycynie grzyb o zdrowotnych właściwościach. Użyty w suplemencie grzyb pochodzi z Chin z obszarów nietkniętych przez cywilizację oraz został przebadany w Niemczech (laboratorium Agrolab)   – wszystko po to, by zapewnić jak najwyższą jakość produktu.
 
Uwaga: Nie przekraczać zalecanej dziennej dawki do spożycia. Przechowywać w suchym, zaciemnionym i chłodnym miejscu niedostępnym dla dzieci. Nie zawiera efedryny, kofeiny, glutenu, konserwantów, barwników ani cukru.
Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również
Opinie o "Coriolus - nowotwory i wirusy"

Zapisz się do naszego newslettera

Masz pytanie? Zadzwoń lub napisz do nas!
Telefon: (+48) 515761144
Napisz do nas
Sklep: kontakt@punktzielarski.pl
Hurt: hurt@punktzielarski.pl
Wsparcie posprzedażowe: 515761144

© Punkt Zielarski. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.

Oprogramowanie sklepu KQS.store