Hericium - trawienie, depresja, mózg

Marka: MycoMedica
Ekstrakt z grzyba leczniczego Hericium erinaceus (soplówka jeżowata), wspiera procesy trawienia, pomaga łagodzić stany depresyjne i wzmacnia aktywność mózgu.

129,00 zł

Masz pytanie o produkt? Szukasz preparatu na konkretne schorzenie?

Zapytaj naszego doradcy

Hericium erinaceus - soplówka jeżowata

SUPLEMENT DIETY


Soplówka jeżowata ceniona jest ze swojego działania leczniczego, które zawdzięcza zawartym w niej polisacharydom, hericenonom, erinacynom oraz licznym substancjom mineralnym. Stosowanie hericium zaleca się osobom przemęczonym oraz narażonym na stres, gdyż stymuluje pracę mózgu, zwiększając pamięć i koncentrację. Wykazuje również działanie wspierające leczenie chorób takich jak Alzheimer i Parkinson. Hericium jest często zażywane przez cukrzyków, ponieważ reguluje poziom insuliny we krwi. Główną zaletą tego grzyba, dzięki której zdobył popularność w chińskiej medycynie, jest jednak jego zbawienne działanie na dolegliwości związane z układem pokarmowym takie jak: zapalenie błony śluzowej żołądka, wrzody, zgaga i refluks.
 
Sposób użycia: zażywać 1-3 kapsułki dziennie (dzieci od 3 do 15 lat – 1 kapsułka dziennie) na czczo, pół godziny przed śniadaniem.
 
Zawartość opakowania: 90 kapsułek po 500 mg ekstraktu – w żelatynowych lub roślinnych kapsułkach

Hericium (Hericium erinaceus, soplówka jeżowata) jest to ceniony w chińskiej medycynie grzyb o zdrowotnych właściwościach. Użyty w suplemencie grzyb pochodzi z Chin z obszarów nietkniętych przez cywilizację oraz został przebadany w Niemczech w laboratorium Agrolab – wszystko po to, by zapewnić jak najwyższą jakość produktu.
 
Uwaga: nie stosować jako zamiennik zbilansowanej diety. Nie zażywać przez kobiety w ciąży, karmiące piersią oraz dzieci poniżej 3 r. ż. Przechowywać w suchym, zaciemnionym i chłodnym miejscu niedostępnym dla dzieci. Nie zawiera efedryny, kofeiny, glutenu, konserwantów, barwników ani cukru.
Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również
Opinie o "Hericium - trawienie, depresja, mózg"

Zapisz się do naszego newslettera

Masz pytanie? Zadzwoń lub napisz do nas!
Telefon: (+48) 515761144
Napisz do nas
Sklep: kontakt@punktzielarski.pl
Hurt: hurt@punktzielarski.pl
Wsparcie posprzedażowe: 515761144

© Punkt Zielarski. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.

Oprogramowanie sklepu KQS.store