Chaga - problemy żołądkowo-jelitowe

Marka: MycoMedica
Ekstrakt z grzyba witalnego Chaga, wspiera procesy trawienia, wspomaga w leczeniu choroby Crohna i problemów żołądkowo-jelitowych.

129,00 zł

Masz pytanie o produkt? Szukasz preparatu na konkretne schorzenie?

Zapytaj naszego doradcy

Chaga (Inonotus obliquus)  - błyskoporek podkorowy

SUPLEMENT DIETY


Błyskoporek podkorowy zawiera duże ilości składników mineralnych oraz witamin, jak również melaniny, polisacharydów, polifenoli, fitosteroli oraz innych cennych substancji. Chaga wykazuje silne działanie przeciwzapalne, przeciwbakteryjne, przeciwgrzybiczych oraz przeciwwirusowe. Jej stosowanie zalecane jest nie tylko przy osłabionej odporności, lecz również przy leczeniu zaburzeń pracy układu pokarmowego, cukrzycy, chorób wątroby, wrzodów żołądka czy podwyższonego ciśnienia. Ponadto grzyb ten ma właściwości przeciwnowotworowe.
 
Sposób użycia: zażywać 1-3 kapsułki dziennie (dzieci od 3 do 15 lat – 1 kapsułka dziennie) na czczo, pół godziny przed śniadaniem.
 
Zawartość opakowania: 90 kapsułek po 500 mg ekstraktu – w żelatynowych lub roślinnych kapsułkach

Chaga (błyskoporek podkorowy, Inonotus obliquus) jest to ceniony w chińskiej medycynie grzyb o zdrowotnych właściwościach. Użyty w suplemencie grzyb pochodzi z Chin z obszarów nietkniętych przez cywilizację oraz został przebadany w Niemczech (w laboratorium Agrolab) – wszystko po to, by zapewnić jak najwyższą jakość produktu.
 
Uwaga: nie stosować jako zamiennik zbilansowanej diety. Nie zażywać przez kobiety w ciąży, karmiące piersią oraz dzieci poniżej 3 r. ż. Przechowywać w suchym, zaciemnionym i chłodnym miejscu niedostępnym dla dzieci. Nie zawiera efedryny, kofeiny, glutenu, konserwantów, barwników ani cukru.
Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również
Opinie o "Chaga - problemy żołądkowo-jelitowe"

Zapisz się do naszego newslettera

Masz pytanie? Zadzwoń lub napisz do nas!
Telefon: (+48) 515761144
Napisz do nas
Sklep: kontakt@punktzielarski.pl
Hurt: hurt@punktzielarski.pl
Wsparcie posprzedażowe: 515761144

© Punkt Zielarski. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.

Oprogramowanie sklepu KQS.store