MycoStress - stres, depresja, sen

Marka: MycoMedica
Mieszanka grzybów leczniczych i ziół, pomaga wyciszyć umysł, lepiej spać i rozluźnić spięte ciało. Harmonizuje psychikę i łagodzi stany depresyjne.

145,00 zł

Masz pytanie o produkt? Szukasz preparatu na konkretne schorzenie?

Zapytaj naszego doradcy

MycoStress  - mieszanka grzybów i ziół

SUPLEMENT DIETY


Suplement diety MycoStress pomaga rozluźnić napięcie nerwowe, eliminuje objawy wynikające z długotrwałego narażenia na stres takie jak: wahania nastroju, bezsenność, osłabiony apetyt, wzdęcia, zaparcia, biegunki czy osłabione libido. Produkt jest szczególnie polecany kobietom dotkniętym zespołem napięcia przedmiesiączkowego, rozregulowanym cyklem menstruacyjnym czy bólami w podbrzuszu podczas miesiączki. Co więcej, MycoStress, dzięki zawartym w nim grzybom Hericium, łagodzi dolegliwości ze strony układu pokarmowego (np. zapalenie błony śluzowej żołądka, wrzody żołądka, zgaga i refluks)
 
Sposób użycia: zażywać 6 tabletek dwa razy dziennie (dzieci od 3 do 12 lat – 3 tabletki dwa razy dziennie) na czczo, pół godziny przed śniadaniem.
 
1 tabletka zawiera:
Hericium (Hericium erinaceus) – 140 mg
He Huan Pi (Cortex albizziae) – 73 mg
Yu Jin (Rhizoma curcumae) – 40 mg
Sheng Bai Shao (Radix paeoniae Alba) – 40 mg
Sheng Suan Zao Ren (Semen ziziphi spinozae) – 40 mg
substancje pomocnicze: celuloza mikrokrystaliczna, stearynian magnezu, koloidalny ditlenek krzemu
 
Zawartość opakowania: 180 tabletek po 350 mg

MycoStress jest inspirowanym tradycyjną chińską medycyną suplementem diety stworzonym z mieszanki Hericium i ziół leczniczych. Użyte w suplemencie grzyby witalne pochodzą z Chin z obszarów nietkniętych przez cywilizację oraz zostały przebadane w Niemczech (w laboratorium Agrolab) – wszystko po to, by zapewnić jak najwyższą jakość produktu.
 
Uwaga: nie stosować jako zamiennik zbilansowanej diety. Nie zażywać przez kobiety w ciąży, karmiące piersią oraz dzieci poniżej 3 r. ż. Przechowywać w suchym, zaciemnionym i chłodnym miejscu niedostępnym dla dzieci. Nie zawiera efedryny, kofeiny, glutenu, konserwantów, barwników ani cukru.
Opinie o "MycoStress - stres, depresja, sen"

Zapisz się do naszego newslettera

Masz pytanie? Zadzwoń lub napisz do nas!
Telefon: (+48) 515761144
Napisz do nas
Sklep: kontakt@punktzielarski.pl
Hurt: hurt@punktzielarski.pl
Wsparcie posprzedażowe: 515761144

© Punkt Zielarski. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.

Oprogramowanie sklepu KQS.store