Esencja probiotyczna 400 ml

Esencja pomaga w problemach z układem pokarmowym (takich jak m.in. biegunki, zaparcia, problemy z trawieniem i dolegliwości alergiczne), wspiera organizm w trakcie i po antybiotykoterapii oraz poprawia mikroflorę bakteryjną organizmu.

89,99 zł

Masz pytanie o produkt? Szukasz preparatu na konkretne schorzenie?

Zapytaj naszego doradcy

Esencja probiotyczna 

SUPLEMENT DIETY


Zawartość
: 400 ml

Produkt posiada Unijny Certyfikat Ekologiczny oraz jest polecany przez Instytut Promocji Zdrowia Dr Ewy Dąbrowskiej. 
 
Sposób użycia: stosować przed posiłkiem lub po. Dorośli – 1 łyżka (15 ml), dzieci powyżej 3 r.ż – 1 łyżeczka (15 ml). Należy pamiętać, że do uzyskania oczekiwanych efektów, suplementacja probiotykami powinna trwać przynajmniej 3 tygodnie. Nie przekraczać zalecanej dziennej dawki. 
 
Skład: rewitalizowana woda, ekologiczna melasa z trzciny cukrowej, kultury probiotyczne SCD, koncentrat soku z jagód, wiśni i granatów. Gatunki kultur pożytecznych mikroorganizmów wykorzystane w technologii SCD: Lactobacillus acidophilus SCD208,  Lactobacillus plantarum SCD014, Lactobacillus casei SCD469, Bifidobacterium bifidum SCD521, Bifidobacterium longum SCD697, Streptococcus thermophilus SCD258, Lactobacillus bulgaricus SCD210, Lactobacillus fermentum SCDPPW, Saccharomyces cerevisiae SCD058, Bifidobacterium animalis SCD918, Lactococcus lactis subsp. lactis biovar diacetylactis SCD919, Bakterie kwasu mlekowego ≥ 3,0 x 105 jtk/ml (max. 1 x 108 podczas wytwarzania) Drożdże ≤ 1,0 x 106 jtk/ml

Wszystkie składniki są pochodzenia naturalnego.
 
Sposób przechowywania: przechowywać w suchym, zaciemnionym i chłodnym miejscu niedostępnym dla dzieci, zaś po otwarciu w lodówce w temperaturze powyżej 2°C do 4 tygodni.
 
Uwaga: nie stosować jako zamiennika zbilansowanej diety. Kobiety w ciąży i karmiące piersią przed użyciem powinny skonsultować się z lekarzem. Nie należy zażywać w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników. Powstały osad na dnie butelki, biały nalot na powierzchni i gazy są naturalne i nie wpływają na jakość produktu.
Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również
Opinie o "Esencja probiotyczna 400 ml"

Zapisz się do naszego newslettera

Masz pytanie? Zadzwoń lub napisz do nas!
Telefon: (+48) 792 497 602
Napisz do nas
Sklep: kontakt@punktzielarski.pl
Hurt: hurt@punktzielarski.pl
Wsparcie posprzedażowe: 792 497 602

© Punkt Zielarski. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.

Oprogramowanie sklepu KQS.store